Підготовка до Різдва Христового 2021р.

Різдво Христове – одне з найбільших православних свят. Підготовка до цього великого торжества складається не лише із Різдвяного посту, протягом якого православні християни стараються навести порядок та прикрасити свою душу різними чеснотами, для Новонародженого Богонемовляти, але і кожен храм, кожну домівку прикрашають та прибирають для цієї радісної події.

Різдво Христове потребує належної підготовки, як духовної так само і тілесної. Тому то, саме цими передсвятковими днями відбуваються урочисті богослужіння, які спрямовані на те, аби підготувати віруючих для цього великого торжества. Також  храмі цими днями, теж проходить інтенсивна підготовка до Різдва Христового: встановлюються ялинки та вертепи, проходить ретельне прибирання, начищуються підсвічники та лампадки. Прихожани з радістю старається прикрасити  храм, не жаліючи своїх сил, адже незабаром Різдво Христове!

Коментарі закриті.